niedziela, 29 maja 2016

Everything Is Dust In The Wind


Wszystko jest pyłkiem na wietrze. Począwszy od życia ludzkiego do tego, co tworzymy. Wszystko w końcu upada na ziemię, choć bronimy się przed ujrzeniem tego i przyznaniem się, że coś poszło nie tak. Nie chcemy w życiu przeszkód. Lepiej, żeby było prosto albo z górki. Ale kiedy już osiągniemy to, czego chcemy, o co walczyliśmy, coś się dzieje i bezpowrotnie to tracimy. Nic nie trwa wiecznie, nie ważne jak bardzo byśmy tego chcieli czy jak wiele siły i pracy w to włożyli. Wszystko przemija, a pieniądze nie dadzą nam kolejnej minuty. Zamykamy oczy tylko na chwilę, ale ona przeminęła i już nie wróci. Tak to wszystko jest zbudowane, nie ominiemy tego schematu, choćbyśmy dali z siebie wszystko i wykorzystali całe chęci i zapał, jaki mamy.
Ale skoro wszystko jest tylko pyłkiem i przeminie - nie ważne ile czasu to zajmie - to czy warto ryzykować i płynąć pod prąd? Mieć własny cel, jego się trzymać i dążyć do niego mimo tych wszystkich ludzi, którzy chcą Twojej porażki? Sądzę, że tak.
Bo dzisiaj robimy to, czego innym się nie chce. A jutro będziemy tam, gdzie oni wszyscy chcą być.
Wszyscy jesteśmy w stanie dotrzeć do upragnionego celu i się nim cieszyć. Zwłaszcza, kiedy przejdziemy przez trudności, strach i porażki. Taki sukces cieszy najbardziej i takim ma się ochotę chwalić. On może trwać tak krótko, jak chce, ale nikt i nic nie odbierze nam satysfakcji i nie ściągnie nas w dół. Ten niby niepozorny pyłek, którego już nie ma. Jednak uśmiechu, który pojawia się na twarzy po przypomnieniu sobie go, nie zastąpią nam bogactwa czy największe luksusy. 
Dust in the wind, all we are is dust in the wind
 <a href="http://www.bloglovin.com/blog/14946867/?claim=acqzgwyh7dj">Follow my blog with Bloglovin</a>

13 komentarzy:

 1. Zawsze warto iść pod prąd... jesteś ponad 10 lat młodsza ode mnie, więc powiem Ci – nie zmarnuj ani chwili swojego czasu! Bądź zawsze sobą i nie przejmuj się opinią innych, ludzie zawsze będą gadać, cokolwiek byś nie robiła. :)

  P.S. Bardzo fajnie piszesz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post :) cudowne myśli i rewelacyjne zdjęcia // sohee

  OdpowiedzUsuń
 3. wow! Świetny t-shirt a koszula dodaje look'owi rockowego pazurka ! :) super post

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto się wyróżniać, mieć inny pogląd. Nie powinniśmy iść za kimś, ale iść własną drogą i sprawiać, aby to inni szli za naszymi krokami :)

  julia-skorupka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. "Bo dzisiaj robimy to, czego innym się nie chce. A jutro będziemy tam, gdzie oni wszyscy chcą być". To zdanie ląduje na mojej liście najbardziej motywujących cytatów. Twój post daje wiele do myślenia. Świetnie piszesz, co jest ogromną zaletą. Kolejnym plusem jest śliczna stylizacja.
  http://fangirlonblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja się nie do końca zgodzę, bo jest jedna rzecz, która nie przemija... Miłość. :) Jeśli jest prawdziwa, to nie ma prawa się skończyć. I to jest cudowne.

  http://naszymi-oczyma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, masz rację :) Jeśli jest naprawdę szczera to nic jej nie zniszczy :)

   Usuń
 7. To prawda, nic nie trwa wiecznie. Dlatego nie powinniśmy marnować czasu i działać od teraz :)
  Super zdjęcia!
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post i prawda nic nie trwa wiecznie ,a ludzie zawsze komentują wszystko bo nie mają własnego życia ,a na błędach czasami człowiek się uczy.http:// lovefashionandphoto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam to zdanie "Dziś robimy to czego innym się nie chce, a jutro będziemy tam gdzie wszyscy chcą być"! Niby nic, a bardzo motywuje :)
  Super post.

  http://mondayxmorning.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń