środa, 15 czerwca 2016

Put the gun down, just put the gun down...

Co do cholery dzieje się z tym światem? Dlaczego ginie coraz więcej niewinnych ludzi, bo byli innej orientacji czy wiary? Dlaczego to wszystko schodzi na psy? Dlaczego nie można zaprzestać przemocy, homofobii, seksizmowi i rasizmowi? Dlaczego nie może być pokoju i miłości? Dlaczego wszyscy wolą widzieć dwóch mężczyzn trzymających broń, niż trzymających się za ręce?
Miłość powinna być czymś, przed czym się nie ucieka, czego się nie boi. Ma być czymś normalnym, powszechnym. A tymczasem zabija się ludzi za to, że kochają. Prawdziwa miłość jest dzisiaj jak zagrożony gatunek. Ale nie! Zabijcie to, co jest nam potrzebne. Dlaczego ktoś, na kogo mówimy "inny, chory psychicznie", zasługuje na śmierć? Mam ochotę wbić niektórym osobom łopatą do głów, że wszyscy jesteśmy tacy sami - nieważne, czy czarny, biały, gej, lesbijka, ateista czy wierzący. Dostaliśmy życie i nikt, w tym my sami, nie ma prawa nam go odebrać. Każdy ma prawo być szczęśliwym, niezależnie od tego jaki jest. 
Denerwuje mnie "tolerancyjność" wielu ludzi. To naprawdę śmieszne, kiedy ktoś mówi "toleruję gejów, ale lesbijki już nie" albo "lubię gejów, na tumblr są tacy słodcy". Miłość to nie są tylko zdjęcia na tumblr. W większości przypadków takie uczucie to wyrzeczenia, konflikty i strach. 
Nie rozumiem ludzi, mówiących o homofobii jako o lęku. To nie jest żadna fobia, ci ludzie są po prostu skończonymi dupkami. Myślą, że są lepsi, bo publicznie poniżają i wyzywają od pedałów, a do kościoła chodzą co niedzielę. Mówią, że Bóg ich nie kocha, że będą się smażyć w piekle - GDZIE TO JEST NAPISANE? Gdzie Bóg powiedział - "nie kocham go, bo jest gejem"?
Zdradzę pewien sekret: Osoby homoseksualne SĄ ludźmi, SĄ normalne i uwaga - MAJĄ uczucia. Jak każdy człowiek zasługują na szacunek. 
More love. Less hate. No guns.

15 komentarzy:

 1. Co do Biblii, to ksiądz powiedział mi, że w Biblii jest napisane coś o rodzinie stworzonej jako - mężczyzna i kobieta. Temat o homo seksualności ciągnie się już od setek lat więc my tego nie zatrzymamy. To było, jest i prawdopodobnie będzie. Znam wiele osób innej orientacji, utrzymuje z nimi kontakt i co więcej - większość ich akceptuje. Na szczęście jestem w środowisku gdzie tolerancja jest na wysokim poziomie. Co do Twojej notki, temat jest bardzo ciężki, poruszany nie tylko tutaj na blogosferze ale na cały świat. Ciekawa notka. Pozdrawiam. poulciak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety pojęcie tolerancji nie jest za bardzo znane - zwłaszcza w ludziach w moim wieku. Naśmiewają się z takich osób, a sami święci nie są :c

   Usuń
 2. Każdy ma prawo do kochania. Nikt nie śmieje się z tego, że kochasz chłopaka będąc dziewczyną, lub gdy kochasz dziewczynę będąc chłopakiem. To dlaczego do jasnej ciasnej ludzie mieszają z błotem osoby tej samej płci darzące się wyższym uczuciem. Nigdy tego nie pojmę, bo ludzie są głupi. Tak, głupi. Wszystkim "tolerancyjnym" polecam przeczytać ostatnie zdanie tego wpisu.
  Obserwuję.

  Zapraszam -> http://hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt się nie śmieje - co więcej, nie zabija za to. To, co teraz się dzieje sprawia, ze mam gęsią skórkę

   Usuń
 3. "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" (20,13 por. 18,22). Akurat w Piśmie Świętym znajdziemy wielokrotnie wątek homoseksualizmu, Koran- Święta Księga Islamu również nakazuje potępiać homoseksualizm czego skutkiem był zamach w USA w klubie dla gejów. Ogólnie dobry i emocjonalny tekst, zawarłaś w nim wiele mądrych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. jedna z moich ulubionych piosenek, świetnie dobrane zdjęcia i co najważniejsze- super napisany refleksyjny post <3 będę tu zaglądać ;) www.julliexy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi na pytania:LUDZIE TO CHORE POJEBY
  besos Folta

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z Tobą w 100%! To wszystko, o czym pisałaś - orientacja, religia, a nawet płeć - to sprawy prywatne każdej osoby i nikt nie powinien postrzegać kogoś przez ich pryzmat.

  Pozdrawiam gorąco ♡♡♡
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocenianie innych przez pryzmat jest strasznie powierzchowne i niedojrzałe :c

   Usuń
 7. Zgadzam się z Tobą całkowicie. :) Niestety jednak Biblia potępia nie tylko homoseksualizm, ale również noszenie ubrań utkanych z dwóch rodzajów nici. Czyli co, wszyscy pójdziemy za to do piekła i w dodatku musimy wyrzucić prawie każde ubranie jakie mamy? ;)

  ♡ CUTE HORROR-KLIK ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się to strasznie bez sensu, bo nikt nie wskaże mi tych słów Boga "Nie kocham go bo jest innej orientacji". Ludzie dopowiadają sobie za dużo sami

   Usuń
 8. Szczerze mówiąc nie wiem, co powiedzieć, ale popieram w 100%.

  Pozdrawiam, http://nellyyy-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Twój post bardzo mi się spodobał. Ludzie mówią, że "tolerują" innych, a kiedy przychodzi co do czego to wszystko nagle się zmienia. Każdy ma prawo do życia i tak jak napisałaś nikt nie ma prawa nam go odbierać. Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Sama też nie dawno pisałam na ten temat i uważam zupełnie tak samo jak ty. Jesteśmy ludźmi i bez względu na to jakiej jesteśmy orientacji, rasy, wiary mamy prawo do takiego samego traktowania jak inni.
  Pozdrawiam,
  sajecka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń