poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wild and Free

Środek nocy. Nie śpisz. Dlaczego? Nie możesz znaleźć powodu, żeby zamknąć oczy, prawda? Do tego dochodzą głupie myśli i łzy. Właściwie po co? Bo coś sobie wymyśliłeś i nie możesz się teraz tego pozbyć? Niszczy Cię to od środka, prawda? Jednak nie możesz nic na to poradzić, nie masz już nawet siły otrzeć twarzy. Wiesz co robisz następnego dnia? Udowadniasz jak silny jesteś. Wiesz czemu? Bo po tej nieprzespanej nocy wstajesz z łóżka, ubierasz się i wychodzisz do ludzi.
Zbyt często dajemy sobie wmówić, że nasze zdanie nic nie znaczy, że nic nie zmienimy, bo jesteśmy mali. Pozwalamy innym decydować o naszym życiu, a przecież nie przeżyją go za nas. A my się im dajemy. Tworzymy sobie w głowie taki obraz, który blokuje nam trzeźwe myślenie, uwierzenie w siebie. To taka ściana, tylko trzeba się przez nią przebić. Bariera strachu, która nie pozwala nam się odsunąć i robić swoje. Jedyne co nam zostało, to powiedzieć: Jestem wart czegoś więcej. Pokazać im wszystkim, że się mylą i sprawić, żeby zaczęli zazdrościć tego, co masz. Tak, będzie trudno. Tak, będzie bolało. Będzie wymagało podejmowania trudnych decyzji i poświęceń. Będziesz musiał dać z siebie wszystko i wykazać się niesamowitą siłą woli. Będą pokusy. Ale obiecuję, że kiedy dojdziesz do celu, zobaczysz, że to było tego warte.
Ludzie! Jesteśmy młodzi, energiczni, możemy WSZYSTKO! Więc dlaczego płaczemy po nocach w poduszkę i nie możemy znaleźć powodu, żeby zamknąć oczy? To od nas zależy wszystko, ten świat należy do nas, to my teraz o nim decydujemy! Popatrz co Cię otacza. Wyjdź z domu, odejdź na chwilę od tego ekranu, od tych depresyjnych zdjęć na tumblrze, które nigdy Ci nie pomogły i nie pomogą. Zobacz jakie to wszystko jest piękne. Widzisz to? Pomyśl jak wiele możesz zdziałać. Zacznij marzyć. Po coś tu jesteś. Żeby zostawić po sobie ślad.
I'm an angel with a shotgun,
Fighting till' the war's won
I don't care if heaven won't take me back**
Zapraszam na blogi: WiktoriiWeronikiOliDominiki,Natalii i Oli

10 komentarzy:

 1. Lovely post dear! Have a great week! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę dołujące bo nie każdy płacze z nocy, to że ktoś ma gorszy dzień nie znaczy, że reszta dni też taka jest. Zgadzam sie z tym, ze powinniśmy odejść od laptopa i zrobić cos. Bez marzeń i dzialan nie zrobimy nic a wieczne przeglądanie dolujacych zdjęć z wychudzonymi modelkami nie sprawi, ze nagle będziemy jak 10/10. Ślicznej zdjęcia, pasuje ci ten kolor szminki:)
  Pozdrawiam
  Jestem-folta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przecudowny komentarz pod postem, też jesteś strasznie urocza haha <3
  I masz ogromną rację, że nie powinniśmy się poddawać. Ale czasem tych okropnych myśli nie da się odpędzić, nie da się przestać martwić, niestety.
  pozdrawiam, Naja

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądasz w okularach :)
  Poklikasz mi w ostatnim ? https://marrstyle.blogspot.com/2016/08/sammydress-and-rosegal.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację, nie powinniśmy się poddawać. Jednak nie zawsze po prostu da się coś zrobić bo wszystko może przypominać nam o osobie/rzeczy która nas dołuje - przez którą płaczemy. Już czekam na kolejny post (haha XD)
  Ściskam ciepło, Mimmi

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, I love these photos. I'm your new GFC follower # 130 if you want, come to my blog ♥

  https://teresaemme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń