About me

Hej! Mam na imię Gabby. Nie lubię pełnej wersji i tylko wybrani mogą mi mówić po nazwisku. Mam 17 lat i mieszkam na zadupiu pod Rzeszowem.

 Kocham rysować i spełniam się w tym. Dla mnie pasja jest czymś, bez czego w życiu nie ruszę. Od 6 lat jestem zakochana na zabój w Beside The Bridge - 5 chłopakach z małej wsi w Szwecji, którzy założyli zespół, bo chcieli być fajni. Jednak nie tylko ich muzyki słucham. Uwielbiłam sobie przede wszystkim 5 Seconds Of Summer, a muzyka KANSAS płynie w moich żyłach od 2006©.


 Piszę fanfiction o moich OTP, czytam dużo książek, bawię się efektami na snapchacie, robię milion selfie dziennie, siedzę na twitterze i oglądam seriale. W ciągu sekundy z energicznej, pozytywnej osoby zmieniam się w gbura. Potrafię przesiedzieć cały dzień przy laptopie projektując amatorsko w Photoshopie. Chętnie uczę się angielskiego - zostałam zmotywowana przez nauczycielkę i idoli (dopiero na początku gimnazjum). Moim hobby jest przytulanie (serio... przytulanie jest awh) i granie na nerwach. Ale lubię też fotografować (oczywiście, że siebie!). Jestem wolontariuszką w hospicjum. Pomaganie ludziom i uśmiech na ich twarzy jest najlepszą zapłatą na świecie. W przyszłości chcę mieszkać w Szwecji w małym, cieplutkim, drewnianym domku z kominkiem, urządzonym po skandynawsku. I mieć białą choinkę. Życie jako fangirl, zero życia towarzyskiego i słabe oceny - ale się staram. Lubię się uczyć! Ale nie mylić ze szkołą. Szkoła a nauka to dwie różne rzeczy.

Moją drugą - po rysowaniu - pasją jest makijaż. Okazjonalny ale też artystyczny. W tej zakładce znajdziecie wszystkie makijaże, które tworzę :) Makeup
*to zdjęcie jest mega stare, wtedy jeszcze nie malowałam się prawie w ogóle, a moje włosy jeszcze jakoś wyglądały*

1 komentarz:

  1. Osoby, które mają twittera chyba mają zawsze mega ciekawe osobowości! Gratulacje obserwacji od idoli! :)

    OdpowiedzUsuń